Arkadaş arayan bayanlar

               Whatsapp'ta Paylaþ

En doğal haklarıdır, arayacaklardır da, arkadaş arayan bayanlar başlıklı yazımızda bu konu ile alakalı google verilerini de sizlerle paylaşacağım. Bu veriyi sizlere sizin de anlayabileceğiniz ve yapabileceğiniz bir şekilde izah etmeye çalışacağım. Arama motoruna Arkadaş arayan bayanlar arama terimlerini yazdığınız da karşınıza tam iki yüz altmış bin sonuç çıkacaktır, zaten sizde bu rakamı göreceksinizdir. Bu arama sorgusunun sonuçlarında %90 sohbet sitesi ve %10 civarın da da farklı amaçlara yönelik sitelere rastlayacaksınız.  Erkekler bayan arkadaş araması yapacak, bayanlar yapmayacak diye bir kanun yok, elbette bayanlarda arkadaş sitelerine girip sohbet edip vakit geçirebilir. Bunda da herhangi bir mahsur da yok, engel ya da ilginç bir durumda yok.

Arkadaş arayan bayanlar yazarak kaç kişi sizce arama yapıyor, biliyormusunuz? Hemen o rakamı da vereyim size, tam dört bin dör yüz kişi bu kelime gurubu ile google de arkadaş arıyor. Bu veri de google nin verisi, onuda belirteyim ki, siz sanmayın ben kafamdan uyduruyorum. Bu analiz rakamlarını veren siteleri sizlerde kolaylıkla İnternet ortamında bulabilirsiniz. Şaşıracak bir durum da yok üstelik, çağımız “aşk” çağı olmuş bence, herkesin bir arayışı var. Bu arayışlar çoğunlukla hüsranla bitse de, elbette ki mutlu birliktelikler de yaşanabiliyor. Bir de şunu belirtmek istiyorum, dikkat edin arama kelime öbeğinde erkek arkadaş yazmıyor, arkadaş arayan bayanlar yazıyor. Buradan şuna gelmek istiyorum, bu aramayı yapanlar bayanlar ve erkekler, yani her iki cins de böyle bir arama yapabilir. Burada yanlış manaya çekmek de doğru değil.

Şimdi asıl konumuz olan sohbet sitesi, bu aramaları yapanların çoğu da sohbet sitelerinde arkadaş bulma, ve onunla hoşça vakitler geçirebilme peşinde olanlardır. Eğer bu arkadaşlıklar seviyeli bir düzeyde olacaksa evet, karşılıklı saygı çerçevesinde olacaksa evet, ama başka bir arayış içinse tasvip etmiyorum. Sohbet odalarımızda bay bayan arkadaşlığı elbette oluyor, olacakta. Sizlerde ciddi bir ortamda arkadaşlık kurmak istiyorsanız sağ tarafta bulunan sohbete giriş butonundan giriş yapabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.  Burada amacımız sizlere iyi bir ortam hazırlamak ve bu ortamda seviyeli arkadaşlıkların kurulabilmesini sağlamaktır. Bu konuları da dikkate alarak eğer dileseniz sizlerde aramıza katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.