Arkadaşlık tanışma siteleri

               Whatsapp'ta Paylaþ

İnternet ortamında kız arkadaş, erkek arkadaş ya da normal dostluk ortamları genellikle sohbet sitelerinde oluşuyor. Chat sitelerinin genellikle iller bazında sohbet odaları vardır. Kendi şehrinde kız arkadaş ya da erkek arkadaş edinmek isteyenler bu odalara girerek kendilerine uygun arkadaş bulmak isterler. Uygun lisan kullanan, toplum da nasıl konuşulur gibi hassasiyetlere önem verenlerde illaki bir arkadaş bulabilir. Artık bu arkadaşlığın ilerlemesi, aşk yoluna bir adım atmış olmak kişilerin kendi özgür iradelerine bağlı bir olaydır. Tanışıp sohbet edebileceğiniz yeni dostluklarda bu şekilde kurulup, samimi bir ortamda sadece geyik de yapabilirsiniz.

Sanal alemdeki arkadaşlık sitelerinin hemen hemen hepsi sadece arkadaş olabileceğiniz ortamlar kurmak için dizayn edilmiştir. Bu sistemde hiç bir şeyin garantisi yoktur. Siz tanıştığınız kişiyle diyalog kurarak onun nasıl biri olduğunu çözümlemek zorundasınız. Genellikle sanal dünyadaki insanlar ya “en güzel benim” der ya da “en zengin benim”. Ciddi evlilik siteleri, hayat arkadaşı buluyoruz ya da İslami evlilik siteleri gibi faaliyet gösteren sitelerinde diğerlerinden pek bir farkı yoktur. Yani her şey sizin insanları doğru analiz etmenizdeki becerinize bağlıdır.

Tanışma sitelerinde yapmanız gereken, arkadaşlık kurduğunuz insanları iyi seçebilmektir. Bunun için de çok sabırlı ve çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle aşk arayan kız ya da erkek fark etmez her ikisi de iyi düşünmeli ve çok iyi tartmalıdır. Malum aşkı bulmak da çok zor kaybetmekte, ardında sadece bir gözyaşı bırakmıyor.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.