İçerik hırsızı

               Whatsapp'ta Paylaþ

Siteme eklediğim sohbet ve chat içeriklerini olduğu gibi kopyalayıp sitesinde yayınlayan hırsız bey, bey diyorum çünkü artık parası olan herkese bey diyorlar nasıl kazandığı önemli değil, olsun da nasıl olursa olsun. İçeriklerin kopyala yapıştır yöntemi ile çalındığını zaten biliyorum da bu kadarına da pes artık demekten kendimi alamadım. Site ismini de çalmış sadece sonuna bir woordpres eklemiş hepsi bu. Yahu insanda birazcık utanma olur, ar denilen bir şey var.

Aklın sıra googlenin ücretsiz sunduğu bir hizmetten faydalanıyor, içerikleri de yine bedavaya getirip sitene hit almaya çalışıosun öylemi. Sana büyük harfler ile MAL demekten başka bir şey içimden gelmiyor. Bu konularda acemi olduğun aşikar, çünkü pire kadar aklı olan bir kişi bunu yapmaz. Epeycedir gözüme çarpıyor, sadece gülümsüyorum ama aynı zaman dada üzülüyorum, çor çocuk artık sohbet sitesi açıyor ve aklı sıra bir şeyler yapacak.

Çok bilmiş bazı kimseler akıl veriyor, 15-20 tane blog aç ordan ana sitene link ver. Bu şekilde başarı sağlayanları zaten hiç görmedim de sende tam bir MAL mışın, ulan blog açta kopya içerik gir diyen mi oldu sana onu diyen varsa o senden de beyinsizmiş. Seni googleye DMCA ya şikayet de etmeyeceğim “gerçi o da ney ki” diyecek kadar da aptalsın belli ama gene de etmeyeceğim. Sen şimdi bu yazımı da al kopyala sitende yayınla malum “sen eşşek olursan semer vuran çok olur”. Bu yazı da sana kapak olur mu bilmem ama en azından beyni az gelişmiş içerik hırsızlarına belki faydası olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.