İyi bir sohbet sitesi nasıl olmalı

               Whatsapp'ta Paylaþ
Sohbet ederek eğlenen bir bayan

Sohbet ederek eğlenen bir bayan

Farklı düşüncelerde insanlar elbette vardır ve hep de olacaktır. Bizim sohbet denilince aklımıza gelen,  düzeyli, neşeli, kahkahası bol, kişilik haklarına saygılı ortamlar geliyor. İyi bir sohbet sitesinde olması gereken niteliklerin başında da seviye ilk planda gelmelidir. Kullanıcı kazanmak adına nahoş sohbetlerin yapıldığı ortamlar belki kısa günün kazancı olabilir. Uzun vadede siteye muhakkak zarar veren bu yöntemi asla tasvip etmiyoruz.

Dürüst bir yönetim anlayışı gerekli. Sitedeki tanıtım yazılarının arasına aslı astarı olmayan insanların şuh resimlerini ekleyip  altına da hiç  var olmayan  çekici isimleri “İzmir’li ArZu” gibi koyup insanları aldatmakla da malesef bu sistem yürümez. Geçici bir trafik sağlanabilir ama asla gelecek vadeden bir iş olmaz.

İyi bir sohbet sitesi için, toplumuzda pek fazla rağbet görmeyen edebi değerlere saygılı bir nesil gereklidir. Bu da malesef çok az bulunan bir erdemdir. Muhakak ki ciddi sohbetler insanları sıkabilir, zaten illaki öylede olması gerekmiyor. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi insanlara biraz da  neşeli ortamlar sağlamak gerekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.