Sohbet odalarında arkadaş nasıl bulunur

               Whatsapp'ta Paylaþ
Arkadaş nasıl bulunur, araması

Arkadaş nasıl bulunur, araması

Konumuz her zaman sohbet, böyle olunca bu makalemizde sohbet arkadaşı bulmanın püf noktalarına değineceğiz. İlk önce sohbet odalarında arkadaş bulmak için kendi durumumuzu gözden geçireceğiz, yani kendimizi tanıyacağız. Aynanın karşısına geçip soyunacağız, fakat bu soyunma sadece mecazi anlamda olacak. Aklımız beynimizi soyacağız ve kendimizle barışık olacağız. Daha sonra bilgisayarın karşısına geçip google  de sohbet arkadaşı nasıl bulunur diye aratacağız.  Kendi fikir ve düşüncelerimize uygun bir sohbet sitesi arayacağız.

Bunun en uygun yolu da mırc yani bugünkü arkadaşlık sitelerinin atası ve halen görevinin başında dimdik ayakta, tabi konuşma siteleri de olabilir bu aradığınız siteler. Bundan sonrası erkek arıyorum diyorsanız yani kadınsanız ve erkek arkadaş arıyorsanız erkeklerin daha çok olduğu sohbet odalarını tercih etmelisiniz. Jigolo arayan bayan iseniz, jigolo sohbet sitelerini tercih etmelisiniz. Eğer yaşınıza uygun bir sohbet arkadaşı arıyorsanız karşınızdaki kişinin yaşını öğrenmelisiniz tabi her zaman doğru bilgi alamayabilirsiniz. Fakat, bunu öğrenmenin  de yolları vardır. kendi aklınızla oluşturduğunuz bazı soru şablonları ile yaşını test edebilirsiniz konuştuğunuz kişinin.

Ama, her zaman sohbet arkadaşı değil sadece içinde bulunduğunuz duruma göre sadece zaman geçirmek ve takılmak içinde sohbet edebilirsiniz bu durumda karşınızdaki sohbet partnerinin yaşı cinsiyeti çok önemli değildir yani geyik yapmak içinde sohbet odalarına girilebilir. Sohbet sitelerinin asıl amacı insanları buluşturmaktır, bunun içinde bedava sohbet sitelerinin olduğu kadar ücretli üyelik sistemleri kullanan sohbet siteleri de vardır. Sohbet etmek demek bazende bilgi alış verişi olarak da yapılabilir yani bizim bildiğimiz bir konuyu bilmeyen bir arkadaş sohbet yolu ile iletebiliriz ya da tam tersi biz başkalarından bir şeyler öğrenebiliriz, o nedenle sohbet çoğu zamanlarda insanlara faydalı bilgiler sağlayabilir diyor, yazımızı sonlandırıyoruz bir başka makalede buluşmak umuduyla iyi sohbetler.

.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.