Yandex sohbet aramaları

               Whatsapp'ta Paylaþ
ben nebileyim yandex sohbeti

ben nebileyim yandex sohbeti

Yandex sohbet aramaları için sitemizde de bir tanıtım yazısı olsun istedim. Yandex arama motoru Türkiye’ye geleli çok olmasa da sevildi, çok sevildi ve internet kullanıcısından çok itibar gördü. Milyonlarca kullanıcısı oldu. Verdiği birbirinden güzel reklamlarında bunda çok etkisi oldu. Ne bileyim ben yandexmiyim dillere pelesenk (sıkça kullanılan kelime) oldu.

Bilgisohbet.com olarak bizde sohbet aramalarında üst sıralara çıkabilmek için çalışmalar yapmaktayız. Google den sonra Yandex sıralamaya girdiği için, sohbet ve chat kelimelerinin yandex arama motorunda ilk sayfada çıkması için çeşitli tanıtım yazıları yazmaktayız.

Yandex kullanıcılarının arama çubuğuna “sohbet” ya da “chat” yazmaları halinde hemen önlerine Bilgisohbet.com çıksa, sitemizdeki sohbet odalarına ziyaretçiler gelse çok güzel olmaz mı, bence olur. Zaten hedef noktamız bu. Efendice, seviyeli bir sohbet sitesinde chat yapma zevkini kim istemez ki. Sitemiz açılalı bir kaç gün olsa da yandex botları tarama yapmaya indexlemeye başladı bile. Sanırım pek yakında bütün sohbet sever arkadaşlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

One Comment

  1. Evet guzel bir makale yazmissiniz. Googlede yada yandex de sohbet yada chat kelimesinde yandexsohbet adi altinda acilmis olan cogu blogspot siteleri var herkes siz bizler emek vererek makale yazip bunlari paylasirken kisiler kendilerince blogspot atarak kisileri yanlis yerlere cekmektedir buradan bende belirtmek isterimki yalan yanlis paylasimda bulunan yandex sohbet adi altindaki blogspot sitelerine girmeyin girmeyin neden girmeyin ve girmeyelim cogu site warez site solucan site olarak benimsenebilir. Virus kapabilirsiniz blogspotlardan. Uzun uzun yazmanin anlami yok hossohbetler iyi bilgi alisverisleri dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.