Güzel Sohbet

               Whatsapp'ta Paylaþ

sohbet fotosuGüzel bir sohbet için neler vermez ki insanlar. sadece güzel sohbet mi hayır aynı zamanda samimiyet dürüstlük, nezaket ve seviye.

İşte bu dört element birleşti mi her şey güzel olur. Reelde de sanalda da ortam çok önemli. Güzel bir sohbet için güzel bir ortam gerekli. Sohbet odalarında da öyle,ya bazen çok güzel insanlarla çok güzel bir ortam oluşturursunuz  yanlış bir insan gelir tüm ortamı bozabilir.

O nedenle sohbet odalarında konuştuğumuz insanlara çok dikkat etmemiz gerekiyor. Örnek olarak ilk önce samimiyet dedik  bunun nedeni samimiyetin olmadığı yerlerde hiç bir şey güzel gitmez. İkinci olarak dürüstlük dedik bu da çok önemli bir kavram dürüstlüğün olmadığı yerde güzel bir muhabbette bulamazsınız, çünkü karşınızdaki insana sürekli şüphe ile bakarsınız. Üçüncü olarak nezaket dedik yani kibarlık kibar olmayan insanın karşısındaki insana da saygısı yoktur tabi kendisine de, o nedenle de güzel bir sohbetin olmazsa olmazlarındandır. Son alarak, seviye diyoruz kareyi oluşturmak için gerekli şartlardan birisi de budur. Sohbet odalarında bütün bu kavramları bir ayada tutmak gerçekten zor, fakat imkansız değil.

Site sahipleri de bu konu üzerinde biraz daha hassas olurlarsa neden olmasın. Önemli olan güzel bir muhabbet, sohbet değil mi. Biz Bilgisohbet ailesi olarak bu konu üzerinde titizlikle çalışmaktayız bizim için öncelik daima dürüstlük, sözde değil özde dürüstlük. Bu doğrultuda sizler için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz bizim için önemli olan sohbet odalarımızda muhabbet eden insanların incinmemesi, kırılmaması ve mutlu ayrılması diyor ve sözlerimizi sonlandırıyoruz. Hepinize iyi sohbetler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.