O Ses Türkiye Seçmelerinde 8 Aralık

               Whatsapp'ta Paylaþ

o ses HadiseBu akşam O Ses Türkiye seçmelerinde İleride de isminden çok söz ettireceğe benzeyen, Birdal Kahveci keskin bıçak şarkısını seslendirdi ve jüri üyelerinin beğenisini kazandı.

Kendisini seçen Jüri üyelerinden özür dileyeceğini ve bunun nedenini şöyle açıkladı, “eminim ki bana tüm jüri üyeleri dönecek demiştim arkadaş çevreme fakat ben diğer jüri üyelerinden özür dileyerek Ebru Gündeş’i seçeceğim” dedi ve seçmeleri geçerek Gündeş’in takımındaki yerini aldı.

Daha sonra sahneye çıkan Şiyar Eren Kürüm’de seçmeleri geçmeyi başardı, Mazhar Alanson’da Eren’i çok beğendiğini söyledi.Seçmeleri diğer kazanan yarışmacı da Vedat Efe Demirtopuz Oldu. Vedat Efe, hiç bana sordun mu şarkısıyla beğeni topladı ve Mazhar ve Özkan’ın takımına katıldı.

Turgay Yamaç aslen Trabzon’lu İstanbul’dan yarışmaya katılıyor, 26 yaşında rüyalar şarkısını seslendirdi bu şarkıya ilk dönen Hadise oldu. Daha Sonra Gökhan Özel ve diğer tüm jüri üyeleri dönerek beğenilerini ifade ettiler. Fakat Turgay yamaç Tüm jüriden aldığı beğeniye rağmen Gökhan Özel’i seçti.

One Comment

  1. karnak bence çok ii o ses yarışması çok izleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.