Sohbet Etmenin Kolay Yolları

               Whatsapp'ta Paylaþ

kolay sohbetBu başlığı seçmemizin nedeni, sohbet etmek için bazen çok zahmet çekeriz internet ortamında sörf yaparken ararız da ararız örnek olarak sosyal paylaşım sitelerinde reel de de tanıdığımız arkadaşlarla  sohbet ederiz lakin bazı zamanlarda da hiç tanımadığımız insanlarla tanışmak ve onlarla sohbet etmek isteriz.

Bunun için de düşünürüz acaba arkadaşlık sitelerinde kendi profilimizi bırakarak bizimle başkalarının irtibata geçmesini isteriz daha büyük dostluk ve arkadaşlık zeminin hazırlamaya çalışırız  bu da aslında çok kolay bir yol değildir. Önceki zamanlarda msn şimdiki ortamlarda da skype gibi seçenekleri kullanırız fakat bu da çok kolay bir yöntem değildir.

Bu örnekleri daha da çoğaltabiliriz fakat,  sohbet etmenin en kolay yollarından birisi sohbet odaları olarak düşünülebilir yani şöyle bir örnek verecek olursak herhangi bir sohbet sitesine anında bir kullanıcı adı oluşturarak dilediğimiz bir odada dilediğimiz kişi ile sohbet etme imkanı bulabiliriz, buda sohbet etmenin en kolay yollarından biridir. Sohbet için ihtiyacınız olan eğer lightirc’ta konuşmak için bilgisayarınızda flashplayer programının yüklü olması yeterlidir, eğer javalı bir sohbet odası is girdiğiniz yine Computerinize hava programınızı yüklemeniz yeterlidir.

Sohbet odalarına girmeniz için üyelik şartı yoktur sadece siz isterseniz şifre oluşturabilirsiniz, odaya girdiğinizde kendinizi doğru ve iyi bir şekilde tanıtırsanız karşınızda konuştuğunuz sohbet partneri de aynı dürüstlükle sizinle tanışıp konuşursa uzun arkadaşlıkların başlangıcını yakalamış  olursunuz.

One Comment

  1. Ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.